Interiéry Vyplelová & Martan

ukázkový výpočet ceny

Kompletní návrh jedné místnosti cca 40m2 (obývací pokoj,dětský pokoj, kuchyně) 1.800 až 2.800 Kč. Návrh dalších místností dle domluvy. Konzultace (barvy v interiéru,využití prostoru), asistenční služba při nákupech 250 Kč/hod. Doprava po Plzni a okolí do 15 km ZDARMA. Doprava nad 15 km mimo Plzeň 8,-Kč/km.
Nezávazná konzultace

Při našem prvním setkání u Vás nebo v našem interiérovém studiu probereme Vaše přání a požadavky, případně zaměříme požadovaný prostor. Doporučujeme Vám připravit si obrázky nebo fotografie, které pomohou upřesnit Vaši představu. Vysvětlíme si, jakým způsobem by probíhala další spolupráce. V e-mailu, který bude následovat, shrneme všechny informace, navrhneme další postup a budeme Vás informovat o ceně za poskytnutí služeb. Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, naplánujeme druhou schůzku.
Návrhy řešení

Při druhé schůzce Vám představíme 2-3 možnosti řešení prostoru. Prostřednictvím vzorků a katalogů budete seznámeni se stylovým, barevným a materiálovým pojetím. Společně vybereme nejvhodnější variantu, na jejímž základě bude vypracována konečná podoba návrhu. Zároveň proběhne zaplacení 50% zálohy.
Předání návrhu

Při třetím setkání Vám předáme finální návrh.
V případě Vašeho zájmu se domluvíme na kompletní realizaci a připravíme podrobný finanční rozpočet pro další postup. Při předání proběhne doplacení dalších 50% ceny za službu.Finální návrh bude obsahovat :
■  půdorysné řešení prostoru s ohledem na jeho ergonomii a funkci
■  3D pohledy budoucího interiéru
■  řešení osvětlení a okenních dekorací (závěsy, rolety, žaluzie)
■  pohledy na stěny s barevným řešením
■  seznam vybraného nábytku, textilií, případně dekorací
■  finanční rozpočet
■  doporučení na vhodné dodavatelské a realizační firmy

Vývojové fáze

dispoziční řešení

barvy, struktury

realizace

Interiéry Vyplelová & Martan © 2013  |  Všechna práva vyhrazena